Jepet me qera apartament 2+1+2

Ka nje siperfaqe prej 90 m2
kati 6

Organizohet nga nje sallon dhe kuzhine
Dy dhoma gjumi
Tualet
Ballkon

Cmimi 500€

Adresa: Rruga Siri Kodra,prane Selvise