jepet me qera super ambjent
– i pershtatshem per zyra
-siperfaqe neto: 350m2
-siperfaqe bruto:380m2
-i kompletuar me aspirim dhe kondicionim
-kati +2
-pallat i ri me ashensor
-mobilimi:bosh
-adresa:rruga e kosovareve, prane your home 2
cmimi:13€m2 i diskutueshem