Jepet parukeri funksionale me qera
Kati :0
Siperfaqja:40m2
Disponon te gjitha paisjet per parukeri dhe mobilimin e duhur
Cmimi:300€ i diskutueshem
Adrresa:Tek stadiumi Dinamo mbrapa ish postes 8 afer grandit