Jepet me qera ambjent komercial ne Tirane,

ne kompleksin Green City,

ideal per zyra apo dyqan.
Hapësira (45 m2) përbëhet nga një shkallë e vogël,

tre dritare të mëdha dhe një tualet i pajisur me lavaman,

tualeti ka  dhe një aspirator.
Cmimi eshte 370€