Jepet me qera super Ambjent ne nje nga zonat me strrategjike te tiranes
Kati:3 me ashensor qe funksionon posacerisht per bizneset dhe jo per banoret
Siperfaqja: 287.4 m2
Ambjenti eshte open space
Orientimi :Veri-Lindje-Jug
Ka 2 tualete ne anen veriore dhe dere si dhe 2 tualete nga jugu dhe dere ne menyre qe te ket lehtesi hyrje ne ambjent dhe organizim te brendshem
Eshte arreduar me arkitekt per zyra
Ambjent perfekt i ndrricuar natyralisht dhe me sistem ndrricimi
Ambjenti eshte i pajisur me kondicionim dhe sistem audio
I shtrruar me pllake dhe i lyer
Ne 3 orientime eshte me fasade xhami dhe eshte me termoizolim
Dera e pallatit eshte e blinduar me citofoni dhe me kamer dhe pallati eshte ndertim i vitit 2021
Zoteron dokumentacion te rregullt
Pranohen vetem klient serioz te gatshem te nenshtrruar kontrrate pasi Ambjenti i petmbush te gjitha kushtet per te ofruar komoditetin e nevojshem
Cmimi: 10€ m2
Adrresa : Rr e Elbasanit