Jepet me qera apartament 1+1
siperfaqe 60m2
kati 2 ndertese 2 kateshe
I organizuar ne:
Ambient ndenje
Aneks gatimi
Dhome gjumi me nje krevat dopjo dhe nje tek
Tualet
Balkon i mbyllur me xham
I mobiluar, me kondicioner
Adresa: Rruga Mihal Grameno, prane shkolles se baletit
Cmimi: 30.000 leke