Jepet me qera 2+1

Ka nje siperfaqe prej 150 m²

Organizohet nga:
• sallon dhe kuzhine
•dy dhoma gjumi me ballkon secila dhe ambjent per garderoben
•tualet
•vend parkimi

Kati 3 i nje vile
Cmimi 600€

Adresa: Rruga Albanopoli,Don Bosko