Jepet me qera 2+1

Ka nje siperfaqe prej 120 m²

•dy dhoma gjumi
•sallon dhe kuzhine
•tualet
•nje ballkon

I mobiluar
Kati 1

Cmimi 350€
Adresa: Kodra e diellit,tek Eleonora