Jepet me qera Apartament 2+1
Siperfaqja; 130 m2
Kati 1 I nje pallati 4 katesh I sapo ndertuar
Apartamenti eshte ne faze restaurimi dhe mobilimi
Ka parking ne katin -1
Cmimi; 1000 euro
Adresa; Kopshti Botanik, Kompleksi Luarasi
Preferohen klient te huaj