Jepet me qera Apartament 2+1

Siperfaqja; 130 m2

Kati 2 I nje pallati 4 katesh I sapo ndertuar

Apartamenti eshte ne faze restaurimi dhe mobilimi

Ka parking ne katin  -1

Cmimi; 1000 euro

Adresa; Kopshti Botanik, Kompleksi Luarasi

Preferohen klient te huaj