Jepet apartament me qera ne nje super lokacion.
2+1+1 banjo +BLK
Kati:7 me ashensor
Siperfaqja:rreth 100 m2
+ parking nese kerkohet
Organizohet:2 dhoma gjumi,soxhorno dhe kuzhina nje banjo me aspirator,dhe Ballkoni.
Orientimi:Veri – Lindje
Apartamenti kompletohet nga pronari brenda nje jave pasi te merret me qera
Mobilim i ri dhe modern.
Kuzhina dhe banjo te kompletuara
Cdo ambjent ka kondicioner
Banjo me aspirim
Me tavan te varur e lyer dhe e ndrricuar shume mire
Drritaret jane dopio xham dhe me grila
Mobiljet jane me teknologji thithje nuk perplasen dhe demtohen
Me termoizolim
Pallat i vitit 2021 me 2 ashensore
Dera e pallatit esht blind me citofoni dhe kamer po ashtu edhe dera e apartamentit eshte me citofoni
Me dokumentacion te rregullt
Cmimi:800 €
Adrresa:Rr e Elbasanit