Jepet apartament me qera 2+1

Ka nje siperfaqe prej 85 M2

E organizuar ne:
• 2 dhoma gjumi
• sallon
• ambient gatimi
• tualet
• 2 ballkone

E mobiluar ne kushte komode,kondicioner,uje dhe drita 24 h
Kati 3,pa ashensor

Adresa:Shkolla e Baletit
Cmimi:450 €