Jepet me qera apartament 2+1
Kati 8
Pallat me ashensor
Siperfaqja:95m²
I organizuar 2+1
*2 tualete
Ballkon
Mobilimi: bosh
Me parket dhe kondicioner, i pershtatshem per zyra.

Adresa:tek Rr Myslym Shyri
Cmimi:500 euro