Jepet me qera apartament 2+1+2 me me 2 ballkone
siperfaqe 120 m2
ne katin e trete te nje vile
I mobiluar dhe i shtruar me parket.
Adresa: Rruga Rasim Kalakula, blloku i vilave, prane cristal center
Cmimi: 450€
me parkim te perfshire
preferohen familjar ose te huaj