Jepet apartament me qera 3+1+2
organizohet nga ambjenti i ndenjes+kuzhine, 3 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone
Siperfaqja:125m2 (pa hapesirat e perbashketa)
Kati:9
I mobiluar totalisht ,cdo ambjent i pajisur me kondicioner
Adresa:Rruga Abdyl Frasheri
Cmimi:1200€