Jepet me qera kati 3 i nje vile private 4 kateshe
I mobiluar
3+1+3 ballkone
Me vendparkim,me qelberim dhe kopesht
Siperfaqja:150 m²
Cmimi;450€
Adresa;Rruga Mihal Grameno