Jepet me qera super apartament
Kati 8
Pallat i ri me ashensor
Siperfaqja:220m²
I organizuar
3 dhoma gjumi
Sallon rreth 80m2
Kuzhine, e ndare ne salle ngrenie dhe salle ndenje me oxhak
2 tualete
2Ballkone
Mobilimi: i mobiluar
Adresa:tek komuna e parisit
Cmimi:1000 euro