Jepet apartament 2+1 me qera me siperfaqe 70m2
I organizuar ne:
Kuzhine
2 dhoma gjumi
2 tualete
1 ballkon
I mobiluar ne menyre bashkekohore
Dhomat e gjumit dhe kuzhina jane me kondicioner.
Pallat i ri me ashensor
Adresa: Rr Muhamet Deliu
Cmimi: 30.000 leke