jepet super apartament luksoz me qera dhe shitje
pallat i ri ,2 ashensor
kati i 9
sip:300m2
3 dhoma gjumi
1 dhome ndenje
1 guzhine
1 lavanteri
3 ballkone
2 tualete
4 poste parkimi , kati -1
adresa :bllok, pran fresco fish restaurant
cmimi per qera :2500€
cmimi per shitje:1950m2