Jepet me qera hotel ne qender te Tiranes

Organizohet nga
•12 dhoma gjumi
•tualete
•tarrace
•vende parkimi
•salle ngrenie
•kuzhine
•lavanderi

Siperfaqja 400 M2
Kati 0 dhe kati 1
E pershtatshme per hotel,ambiente zyrash,azil etj

Cmimi 4000€