Shitet ose jepet me qera lokal, aktualisht ne pune dhe me klientele te ngritur.

Siperfaqja 130m2 me dy hyrje dhe me verande, totalisht i mobiluar ne menyre moderne
Kati 0
Adresa: Rruga Mahmut Fortuzi
Cmimi per qera: 100.000 leke
Cmimi per shitje: 2500€m2