Jepet me qera dhe shitet super apartament 2+1+ ballkon
Siperfaqja:126m²
Kati:2
I mobilur ne menyre moderne, punuar me projekt arkitekturor dhe me materialet me cilesore te kohes
Adresa:Kodra e Diellit 2
Cmimi per qera: 750€
Cmimi per shitje: 1825€m²