Vile 3 kateshe 20 metra afer restorant freskut rruges per Dajt perballe Ana market ne krah te Tony Autoservis ne ane te rruges JEPET ME QERA per klinike dentare, zyra, kopesht, mobileri etj. Cmimi 900 €

Vila ka 3 kate me shkalle nga jashte secili kat.
Kati 1 perbehet nga nje sip e bashkuar + 1 kuzhine + 1 tualet. Perdorimi i meparshem lokal me oborr perpara te gjelberuar dhe hapesire per parkim ajer i paster.
Kati 2 nje sallon + 1 dhome ku eshte kuzhina + 1 dhome gjumi + 1 tualet. Ballkon ka ne kuzhine, dhomen e gjumit dhe ne tualet.
Kati 3 ka 2 dhoma + 1 tualet te perbashket si dhe ballkon nga njera dhome