Jepet me qera Vite 3 kateshe

E pershtashme per zyra, kopshte,  banim,

Ka nje lokacion shume te favorshem

Siperfaqja total 400 m2

Kate jane te organizuara ne 2+1

Kati i pare bosh

Kati i dyte dhe i tret i mobiluar mire per banim

Cmimi total; 800 euro

Adresa;  Ali Dem, Tregu Elektirk