Jepet Vile 3 kateshe me qera
Sip Totale:275.5 m2
Kati 1 85 m2
Kati 2 95 m2
Kati 3 95 m2

Organizimi
Kati 1:
• Open space
• Depo
• tualet
Kati 2
• dhome gjumi
• sallon pritje
• ambient gatimi
• tualet me dritare
• ballkon
Kati 3
• 2 dhoma gjumi
• sallon
• tualet dhe ballkon

Jepet per banim ose per biznes
Bosh

Adresa:Myslym Shyr
Cmimi:1200€