Jepet me qera shtepi 3 kateshe
siperfaqe 200m2 me ambient gatimi 3 dhoma gjumi 2 tualete sallon ndenje, oborr, mundesi parkimi, i mobiluar dhe me kondicioner.
Adresa: Sauk, 500m mbi akademine e policise.
Buze rruges.
Cmimi: 450€