jepet me qera super apartament 2+1+2
i organizuar
-2 dhoma gjumi
-sallon + guzhine
-2 tualete
•apartamenti ndodhet ne katin e 4
• ne pallat i ri me ashensor
• siperfaqja :98m2
• disponon dhe 1 post parkingu
• sapo e patinuar dhe e lyer
• adresa : rruga e kosovareve , prane your home 2
• cmimi: 800 euro