Jepet me qera kapanon ne Fush Preze afer doganes Tiranes.

Magazina ka nje siperfaqe te brendshme prej 1010m2 dhe organizohet ne 3 zyra,1dhome gatimi,1 post roje , 4 tualete .

Hapesira qe kapanoni ka bene te mundur aksesimin e mjeteve me tonazh te larte,lartesia 9 meter .

Prona total ka siperfaqe 5850 Meter katror Truall .

Linje 3fazore , uje dhe drita 24h.

Kapanoni eshte i pershateshem per nje game te gjere biznesesh.

Cmimi 2500 EURO