Jepet apartment duplex me qera,eshte e organizuar nga tre dhoma gjumi, nje sallon,1 guzhine dhe dhome ngrenie ne hapesire te vecante,2 tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e peste-gjashte,nuk ka ashensor.

Ka drite natyrale gjate gjithe dites sepse cdo ambient ka dritare.Dyshemeja eshte me parket.

Siperfaqe totale e apartmentit eshte 180 m2.
Cmimi: 900 € i negociueshem
Adresa: Kodra e diellit ,rruga Jasemin.