Shitet apartament 3+1+2 tualete +2 ballkone i mobiluar me kushte bashkohore . Kati 8 i nje pallati te ri me ashensor dhe i fundit . Mundesi shfytezimi tarace ne privatsi ne vete .
120 m2 ne certefikate neto .
Adresa : Laprake, tek Blloku Gintash .
Cmimi : 110 mije euro me mobilim dhe 100 mij euro bosh .
Tel : 069 35 87 581