Jepet me qera apartament me pamje te mrekullueshme mbi liqen . Ka nje siperfaqe 210 M2, 5 ambjente, kati 5 me ashensor , 3 banjo , ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 ballkone, verande, pjeserisht i mobiluar, 4 dhoma gjumi.
Vend i qete dhe ajer i paster.
Adresa : Liqeni Thate .
Cmimi : 900 Euro .
Tel : 069 35 87 581