Apartament me qera i mobiluar.
Apartamenti (2+1 ) ndodhet ne kat te dyte ne nje pallat 4 katesh . Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 2 tualete, 1 sallon, 1 kuzhine 1 ballkon me pamje nga liqeni dhe me garazh .
Cmimi : 1100 Euro ne muaj.
Adresa: Liqeni i Thate