Jepet magazine me qera prane City Park,

Siperfaqja e truallit ku ndodhet magazina eshte 3.400 m2, dimensionet e kapanonit jane 16mt x 49mt me lartesi (h=7mt) kapanoni eshte i ndertuar me materiale shume cilesore.

Pjesa ballore e kapanonit eshte projektuar me dy kate e pershtatshme per Secretary, Showroom, Zyra etj.

Zyrat jane te pajisura me tavolina pune, me kondicioner, te shtruara me parket

800 m2 magazine & Zyra

Magazina ndodhet ne zone industriale, ne rruge te asfaltuara. Magazinat mund te perdoret si magazine per ambiente sherbimi, prodhimi etj.

Magazina i ka te gjitha dokumentacionet e nevojshme dhe eshte me leje ndertimi e miratuar nga Bashkia e Tiranes dhe me Çertifikate pronesie.

Cmimi: 2500€;
Adresa: Prane City Park.