Jepet me qera apartmenti 2+1,eshte e organizuar nga 2 dhoma gjumi,1 sallon,1 guzhine ne ambient te ndare,2 tualete dhe 1 ballkon.Ka ndricim natyral gjate dites, eshte e mobiluar,dyshemeja eshte me pllaka.

Siperfaqe totale e apartmentit eshte 92 m2.Ndodhet ne katin e gjashte,pa ashensor.

Cmimi: 35000 leke
Adresa: Rruga Mine Peza ,tek shkolla “Hasan Vogli”.