Jepet me qera nje apartment 2+1,eshte i pershtatshem dhe per zyre.Eshte i organizuar nga dy dhoma dhe guzhine.

Ka ndricim natyral gjate dites ,dyshemeja eshte me pllaka,ndodhet ne katin e 1 banim.Siperfaqe totale e apartmentit eshte 92 m2.

Cmimi: 400 Euro neto
Adresa:Rruga Myslym Shyri, Tiranë.