Jepet apartment ne shitje, 1+1 duplex, eshte e organizuar nga 2 ambiente ,me 2 dhoma ,2 salle ,1 guzhine ne hapsire me vete,2 tualete dhe 1 dhome ne katin e dyte.

Ka ndricim natyral gjate dites, ka 1 ballkon.

Ndodhet ne katin e 5 ,pallat egzistues,pa ashensor,i mobiluar.
Siperfaqe totale e apartmentit eshte 153 m2 totale.

Cmimi:210 mije euro i negociueshem.
Adresa:Rruga Myslym Shyri.