Jepet nje apartment ne shitje 2+1,eshte e organizuar nga dy dhoma gjumi,nje sallon i perbashket me

guzhinen ,ballkon ne dhomat e gjumit.

Ndodhet ne katin e pare banim, pallat i ri.
Ka drite natyrale gjate gjithe dites.

Dyshemeja eshte me parket.Ka pamje nga perendimi.
Siperfaqe totale e apartmentit eshte 79.6 m2 bruto dhe 71.6 m2 neto.
Cmimi: 82.000euro.
Adresa:Oxhaku.