Shitet apartament papafingo bosh me siperfaqe 90 m2 pjesa e brendshme dhe ka siperfaqe 105 m2 verande.

Ndodhet ne katin e 7;

Apartamenti organizohet nga sallon ndenje kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje tualet;

Pallat i ri me ashensor e sapo perfunduar;

Cmimi: 110000 euro.

Adresa: Yzberisht.