Jepen me qera 2 ambinete per zyra open space ne pallat te ri njera kati 0 . 80 m2 dhe tjetra kati 2 . 160 m2 +2 tualete dhe nje verande 130 m2 . Jepen per zyra si call center parukeri etj . Kati 0 eshte me 10 eu m2 dhe kati 2 me 8 eu m2 i diskutueshem .
Adresa : Pazari ri .
Tel : 069 35 87 581