Shitet apartament 1+1 i cili ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri cilesor,me ashensor , i perfunduar ne vitin 2019. Me siperfaqe 65.72 m2.Ka nje organizim te mire te brendshem me hapsira te bollshme te ndara ne sallon dhe kuzhine , dhoma e gjumit me krevat dopio,nje tualet.Ofrohet totalisht i mobiluar me arredim modern dhe bashkekohore. Me dritaret te gjitha te pajisura me gjitha me grile .
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Adresa: Rruga 4 Deshmoret,prane Pazarit te Ri
Cmimi:75000 euro
Tel : 069 35 87 581