Jepet apartamet me qera 1+1.
Ka nje siperfaqe prej 60 m2 .
Eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi , banjo , dhome ndenje + guzhine dhe ballkon.
Adresa: Rruga e Kavajes, perball Deliorgjit.
Cmimi: 320 mijë leke.