🏘Shitet apartment 2+1 pallat i ri me punime mjaft cilesore 🔹Organizimi 2 dhoma gjumi, ,2 tualete +2 ballkone ,sallon i bollshem dhe guzhine, me sistem ngrohje ftohje
Kati i 6 pallati ri me ashensor
Orientimi lindje
Apartmenti shitet bosh, i paisur me certefikate pronesie
Adresa : Prane kompleksit Delijorgji .
📐Siperfaqe 116 m2
Cmimi 💶124.000 .
Tel : 069 35 87 581