Shitet apartament 3+1+2 tek rruga e kavajes.
Apartamenti ka nje siperfaqje prej 209 m2 , 15 m2 shkalle.
Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi , 2 ballkone , 2 banjo , 2 depo ( garderobe dhe lavaderi) , ambjent gatimi + verande.
Ka tarrace prej 450 m2.
Ka oxhak brenda dhe ne verande.
Eshte e ndertuar nga materiale druri , e shtruar me parket druri , punime cilesore dhe mobilim luksoz.
Sistem kapot, me nje ambient te ngrohte dhe familjar.
Ka hipoteke.
Kati 8 me ashencor.
Ka dhe 2 vende parkimi 60 m2.
Cmimi i apartamenti: 300 mije euro i diskutueshem.
Cmimi i vendeve te parkimit: 15 mije euro secili.
Jepet edhe me qera: 1000euro/muaj.
Adresa: Rruga e kavajes , tek concord center.