Jepet me qera garsoniere
E mireorganizuar dhe mobiluar ne kushte shume komode
Garsonieria pozicionohet ne katin e III, te nje pallati te ri ,me ashensor
Cmimi: 20000l /muaj
Adresa: Rr. Haxhi Hysen Dalliu