Apartament per shitje 2+1 ne katin e 6 ne pallat te ri me ashensor .
Me siperfaqe 90 m2 bruto dhe 82 m2 neto, i organizuar ne dy dhoma gjumi, 1 sallon bashke me ambjentin e gatimit, 1 tualet . Me kondicioner.
Orientimi : Jug-Perendim.
Adresa : Rruga e Kavajes
Cmimi : 110000 Euro .
Tel : 069 35 87 581