Jepet me qira ambient 220 m2 open space +1 salle mblejdhjesh .
Kati 8 dhe i fundit me ashensor te personalizuar . Jepet per zyre / call center .
Cmimi : 1700 Euro .
Adresa : Rruga Kavajes prane qendres Gloob .
Tel : 069 35 87 581