JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE KATIN E 6 NE PALLAT TE RI ME ASHENSOR.ME NJE SIPERFAQE TOTALE 109 M2,APARTAMENTI KA NJE PLANIMETRI TE SHFRYTEZUESHME TOTALISHT, I ORGANIZUAR NEPERMJET KORIDORIT I CILI BEN SHPERNDARJET NEPER DY DHOMAT E GJUMIT ,SALLONIT TE NDENJES BASHKE ME PJESEN E GATIMIT, DHE DY TUALETEVE QE TE DY ME DRITARE.
APARTAMENTI ESHTE I SHTRUAR I GJITHI ME PARKET SHUME CILESOR,ME DRITARE ME DOPIO XHAM DHE TE GJITHA TE PAJISURA ME GRILE.
NE CMIM ESHTE I PERFSHIRE DHE NJE POST PARKING.
ORIENTIMI: JUG-PERENDIM
ADRESA: KOMPLESI DELIJORGJI
CMIMI: 550 EURO
Tel : 069 35 87 581