📌Shitet apartament 1+1 prane Delijorgjit tek Ish-Parku

Siperfaqe totale prej: 72.32 m2
Siperfaqja bruto 62.82 m2
E organizuar ne nje dhome gjumi.
Dhome ndenje + gatimi
1 banjo
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi te nje pallati me ashensor dhe te mire administruar

📍Vendndodhja: Rruga e Kavajes, Perballe Delijorgjit.
Cmimi per shitje : 87.600 euro