Shitet apartament 1+1 prane Pallatit me Shigjeta

Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenjie, nje dhome gjumi, nje tualet.

Ndodhet ne katin e 5 te nje oallati ekzistues dhe teper  te mirembajtur.

Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese shume komode.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!