Shitet apartament 2+1, prane 21 Dhjetorit afer supermarket Joena.

Apartamenti ka siperfaqe 107 m2 dhe ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.

Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese shume komode.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!